Hot Shoe Mount Adaptér, 360 ° Otočná Mini kulovou Hlavou, Stativ 1/4 Šroub Hlava pro Fotoaparáty, Videokamery, mobilní Telefon, Gopro, LED Hot Shoe Mount Adaptér, 360 ° Otočná Mini kulovou Hlavou, Stativ 1/4 Šroub Hlava pro Fotoaparáty, Videokamery, mobilní Telefon, Gopro, LED Hot Shoe Mount Adaptér, 360 ° Otočná Mini kulovou Hlavou, Stativ 1/4 Šroub Hlava pro Fotoaparáty, Videokamery, mobilní Telefon, Gopro, LED Hot Shoe Mount Adaptér, 360 ° Otočná Mini kulovou Hlavou, Stativ 1/4 Šroub Hlava pro Fotoaparáty, Videokamery, mobilní Telefon, Gopro, LED Hot Shoe Mount Adaptér, 360 ° Otočná Mini kulovou Hlavou, Stativ 1/4 Šroub Hlava pro Fotoaparáty, Videokamery, mobilní Telefon, Gopro, LED Hot Shoe Mount Adaptér, 360 ° Otočná Mini kulovou Hlavou, Stativ 1/4 Šroub Hlava pro Fotoaparáty, Videokamery, mobilní Telefon, Gopro, LED

Hot Shoe Mount Adaptér, 360 ° Otočná Mini kulovou Hlavou, Stativ 1/4 Šroub Hlava pro Fotoaparáty, Videokamery, mobilní Telefon, Gopro, LED

216.28 Kč 177.27 Kč
Skladem
s1187

Štítky: silverlit, otočte hlavu stativu, 360 h7, kulová hlava pro fotoaparát, míč hlavou hot shoe, granát šperky sada, rybník podvodní světlo, hot shoe pro telefon, induro stativ hlavu, 1 palec míč mount.

 • Číslo Modelu: hot shoe mount 056
  Značka: wellchosen
  Balíček: ano

  Hot Shoe Mount Adaptér, 360 ° Otočná Mini kulovou Hlavou, Stativ 1/4 Šroub Hlava pro Fotoaparáty, Videokamery, mobilní Telefon, Gopro, LED Video Světlo, Mikrofon(2 Balení)

  1/4" šroub by mohl být namontován na monitoru v nastavitelné směry v různých scénářů, a může být uzamčen pomocí křídlové matice.Standardní hot shoe adaptér se vejde Fotoaparáty, Videokamery, mobilní telefon, Gopro, LED Video Světlo, Mikrofon, Sledovat Video a Ring Flash Světlo, Otáčení o 360 Stupňů - Přichází s otočnou kulovou hlavou umožňuje snadné směr vašeho monitoru/flash světla.Velký knoflík pro rychlé zámek.

  Boty Mount vyroben z odolného Hliníku, který odolá těžkých břemen.Přesné CNC proces a černý elox pro vyšší trvanlivost.

  Tato kulová hlava vydrží max zatížení 3.3 lbs, jeden rychlý knoflík zámku solidně a plynule.Gumová Podložka na stativ základny, aby se zabránilo poškrábání na své milované zařízení. Popis produktu Barva: Hot Shoe Mount Adaptér

  Specifikace:

  Barva: Černá

  Materiál: Kov

  Hmotnost: 2,3 oz

  Vlastnosti:

  1. Univerzální mini ball head shoe mount, který je dodáván s Odnímatelným Boty Mount, 360 ° Otočná kulovou Hlavou a 1/4"-20 Stativ Šroub.

  2. Standardní hot shoe adaptér se vejde Fotoaparáty, Videokamery, mobilní telefon, Gopro, LED Video Světlo, Mikrofon, Sledovat Video a Ring Flash Světlo.

  3. Otáčení o 360 Stupňů - Přichází s otočnou kulovou hlavou umožňuje snadné směr vašeho monitoru/flash světla.Velký knoflík pro rychlé zámek.

  4.Boty Mount vyroben z odolného Hliníku, který odolá těžkých břemen.Přesné CNC proces a černý elox pro vyšší trvanlivost.

  5.Tato kulová hlava vydrží max zatížení 3.3 lbs, jeden rychlý knoflík zámku solidně a plynule.Gumová Podložka na stativ základny, aby se zabránilo poškrábání na své blízké, zařízení

  Balení Obsahuje:

  2 x Mini kulová Hlava s aretací a Hot Shoe Adaptér, Kolébka Kamery

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty