Nový Chytrý Na Off Tuya Řešení Inteligentní Dálkový Spínač Ovládání Mobilního Telefonu RF 433 Wifi Smart Remote Control pro Domácnost hot Nový Chytrý Na Off Tuya Řešení Inteligentní Dálkový Spínač Ovládání Mobilního Telefonu RF 433 Wifi Smart Remote Control pro Domácnost hot Nový Chytrý Na Off Tuya Řešení Inteligentní Dálkový Spínač Ovládání Mobilního Telefonu RF 433 Wifi Smart Remote Control pro Domácnost hot Nový Chytrý Na Off Tuya Řešení Inteligentní Dálkový Spínač Ovládání Mobilního Telefonu RF 433 Wifi Smart Remote Control pro Domácnost hot Nový Chytrý Na Off Tuya Řešení Inteligentní Dálkový Spínač Ovládání Mobilního Telefonu RF 433 Wifi Smart Remote Control pro Domácnost hot Nový Chytrý Na Off Tuya Řešení Inteligentní Dálkový Spínač Ovládání Mobilního Telefonu RF 433 Wifi Smart Remote Control pro Domácnost hot

Nový Chytrý Na Off Tuya Řešení Inteligentní Dálkový Spínač Ovládání Mobilního Telefonu RF 433 Wifi Smart Remote Control pro Domácnost hot

72.60 Kč 53.75 Kč
Skladem
s143

Štítky: spínač tuya, domů smart, tuya dálkové, interruptor wifi inteligentní život, smart tuya, ir, rf, wifi, ovládání tuya, inteligentní život, rf smart, alexa.

 • Původ: KN(Původu)
  Značka: choifoo
  Certifikace: CE

  Popis:

  Název Produktu: Smart Switch

  Jmenovitý proud: 10A

  Jmenovité napětí: 90V—250V

  Panel materiál: PC zpomalovače hoření materiálu

  RF pracovní frekvence: 433,92 MHZ

  Specifikace:

  RF+WIFI:

  【Wi-fi+433】Wi-fi připojení, můžete dálkové ovládání pomocí mobilního telefonu APP + hlasový reproduktor ovládat. 433 funkce, můžete si koupit 433 volně sticky panel sám, můžete ovládat stejné elektrické spotřebiče v různých místech v domě.

  【Čtyři způsoby ovládání】APLIKACE+hlasové ovládání+433 MHZ RF bezdrátový spínač+Regulátor modul spínače

  【APP dálkové ovládání】 Tuya nebo smart life APP lze použít k dálkově ovládat zapnutí a vypnutí.Můžete vidět otevřený nebo uzavřený stav závěsy z APLIKACE, když jste pryč.

  【Spojení s další inteligentní zařízení】může být připojen do jiných inteligentních zařízení, aby si uvědomit, pohodlné inteligentní život.Domácí režim může být vytvořen a je spojena s ostatní chytré zařízení, aby se automaticky otevřít záclony, jakmile jdete domů.

  【Podpora hlasové reproduktor control】 přepínač je kompatibilní s Alexa a Google Home Assistant, která vám umožní používat hlasové ovládání inteligentní přepínač pro zapnutí/vypnutí.

  【Načasování】 smart switch je automaticky zapnout a vypnout v daném čase prostřednictvím funkce časovače.Vyberte si čas, kdy chcete probudit, automaticky otevřít záclony, takže můžete snadno zadat den, vybrat čas, kdy chcete zavřít závěsy.

  【Sdílejte】spínač kontroly mohou být sdíleny s členy rodiny.

  WI-fi:

  1. Turn non-inteligentní spotřebiče nebo vybavení do smart;

  2. Mobilní Aplikace ovládat.Ovládání přepínač modul, časování a další funkce přes mobilní telefon

  3. Hlasové ovládání.Podpora hlasové asistentky jako Alexa, Google

  Domů, atd., realizovat funkce jako jsou přepínače;

  4. Dálkové ovládání.To lze realizovat dálkové ovládání světla pomocí mobilního telefonu, bez ohledu na to, kde se nacházíte v zemi, tak dlouho, jak váš mobilní telefon se může připojit k síti, můžete ovládat;

  5. Síťové technologie.Jeden mobilní telefon může ovládat více přepínačů, a jeden spínač může být ovládán více mobilních telefonů ve stejnou dobu;

  6. Internet Všeho.Prostřednictvím nastavení, to může být spojena s další inteligentní scény, aby se život chytřejší;

  7. Sdílení a zabezpečení.Hlavní účet může být sdíleny s ostatními členy rodiny, a funkce a nastavení jsou zcela zachovány a kopírovat; bezpečnost:jakmile lampa je přidána hlavní účet, lampa bude ajiné uživatelé mohou již najít a přidat; je třeba aktivně sdílené než ostatní mohou použít .

  RF:

  1.433 MHz controller, jen je třeba být vybaven 433MHz bezdrátový přepínač, nebo řadič, můžete ovládat přepínač

  2.Ušetřit Energii.Může ovládat přepínač světel z více míst

  3.Jeden ovládací mnoho.Jeden multi-key touch přepínač bezdrátové ovládání více řídicích systémů.

  4.Samozhášecí materiál.

  Obsah Balení:

  smart switch*1

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty