Fresnelovy Čočky DIY TV Projekce, Solární vařič, Průměr 60 mm, krátkou ohniskovou vzdáleností 60 mm doprava zdarma D60MM F60MM Fresnelovy Čočky DIY TV Projekce, Solární vařič, Průměr 60 mm, krátkou ohniskovou vzdáleností 60 mm doprava zdarma D60MM F60MM Fresnelovy Čočky DIY TV Projekce, Solární vařič, Průměr 60 mm, krátkou ohniskovou vzdáleností 60 mm doprava zdarma D60MM F60MM Fresnelovy Čočky DIY TV Projekce, Solární vařič, Průměr 60 mm, krátkou ohniskovou vzdáleností 60 mm doprava zdarma D60MM F60MM Fresnelovy Čočky DIY TV Projekce, Solární vařič, Průměr 60 mm, krátkou ohniskovou vzdáleností 60 mm doprava zdarma D60MM F60MM

Fresnelovy Čočky DIY TV Projekce, Solární vařič, Průměr 60 mm, krátkou ohniskovou vzdáleností 60 mm doprava zdarma D60MM F60MM

970.88 Kč
Skladem
s176

Štítky: fresnel, 60 mm makro, velký objektiv, fresnelovy len, 60mm makro, fresnelovy čočky telefonu, tábor trouby, fresnelovy čočky plastové, Canon 60mm, odstranit fresnelovy čočky tv.

 • Ohnisková Vzdálenost: 60mm
  Tvar: letadlo
  Číslo Modelu: MYlens-D60F60
  Značka: NoEnName_Null
  Průměr: 60mm
  Struktura: letadlo
  Použití: Optické
  materiál: PMMA

  Fresnelovy Čočky DIY TV Projekce, Solární vařič, Průměr 60 mm, krátkou ohniskovou vzdáleností 60 mm doprava zdarma D60MM F60MM

  Průměr:60mm

  Zaměření:60mm

  tloušťka:1,5~~2mm

  drážka stoupání:0.1~~0,3 mm

  materiál:PMMA

  facula velikost:1.5 mm

  optická propustnost:92%

  reflektor více:800 krát

  krát zvětšení:3~~5 krát

  vhodné pro focení, světlo ,svítilna, průmyslové a důlní lampy, světla , atd.

  Jsme profesionální fresnelovy čočky továrně ,můžeme udělat plíseň ,a co víc ,můžeme vyrobit čočky podle vašeho požadavku !

  Fresnelovy čočky jsou lisované z přesné opticko-grade akrylové.Povrch Fresnelovy čočky je lisované do mnoha kruhové soustředné hřebeny.Tyto kruhové hřebeny dát Fresnelovy čočky cik-cak nebo trojúhelníkového průřezu.Každý pilový vytváří malý hranol.Fresnelovy čočky jsou kompromisem mezi účinností a kvalitou obrazu.Vysoké drážky hustota umožňuje vyšší kvalitu obrazu.zatímco nízké drážky hustota výnosy lepší efficiency.By výběr vhodné pravomoci pro tyto hranoly,návrháři mohou definovat ohniskovou vzdálenost a kontrolu kvality obrazu.

  LED lupa, fresnelova čočka sluneční energie, pro zadní projekci fresnelovy obrazovky,fresnelovy sluneční koncentrátor,fresnelovy lupy,fotoaparát fresnel reflektor a tak dále.

  Fresnelova čočka je jednoduchý úvod:

  Jak brzy jako 18. století (1748), bylo zjištěno, že tradiční energetické lomu čočky dochází pouze na povrchu, a odstranit co nejvíce střední části, a zachovat zakřivení plochy, tvoří tenký plochý objektiv, může stále udržovat dobrou energetickou propustnost.

  Fresnelovy čočky tvoří tenký plochý objektiv, jeho profil vypadat jako trojúhelníkového tvaru, ale ve skutečnosti každý přilehlých ostří Úhel pohledu se neustále mění, Úhel, změna je v zájmu soustředění světla se sbíhají na stejné místo.

  Klasifikace Fresnelovy čočky:

  Podle svého zaměření v různých tvarech, mohou být rozděleny do bodu zaměřením Fresnelova čočka a řada zaměření Fresnelovy čočky.Bod zaměřením Fresnelova čočka: Pohled zepředu jako dart set, je složený z kroužku na kroužek soustředné kruhy:

  Lineární Fresnelovy čočky je relativní k bodu zaměření, pokud jde o Fresnelovy čočky, jeho pozitivní tvar vypadat závěrky, pohled z profilu, Je také bod změny trojúhelníkového tvaru, na rozdíl od disku Fresnelovy čočky, tyto čočky soustředí světlo tvoří přímku:

  Fresnelovy čočky jsou nejčastěji používány ve světle shromažďování aplikací,jako je například kondenzátor systémy nebo vysílač/detektor nastavení.Fresnelovy čočky mohou být také použity jako lupy nebo projekční čočky.Tento Objektiv je také skvělý pro jemné tisknout knihy, časopisy,mapy,telefonní seznamy,recepty,atd. To může být opravdu skvělý a kreativní dárek pro děti jako hračky a starší lidé, kteří potřebují vizuální podporu.

  Následující oznámit je vhodná pro všechny zákazníky

  Před nákupem vaší objednávky , Prosím, vzít jednu minut přečtení níže uvedených nařízení .To nám pomůže hodně, aby se podnik více snadné a jde hladce :

  1. O doprava A. DHL :2-7 dnů

  B. Singapur EMS :15-45 dnů

  C. Singapore post air post :20-60 dní

  Pokud vaše země potřebují, prostřednictvím dalších dopravních zaslat zboží, Prosím, kontaktujte nás, které vám pomohou vyřešit dopravní problém.

  V souladu s předpisy ruské post office, všechny ruské kupující musí poskytnout plné jméno bylo moci vyzvednout balíček.

  Pokud jste ruských zákazníků, uveďte, prosím, vaše celé jméno, díky za vaši spolupráci.

  2.O Platbu

  Příklad objednávky:-Svetomat.cz B-Paypal C-Unie Westem

  Velké objednávky HSBC bank(Firemní účet)

  Pokud si vyberete, pak se vám zašleme odkaz vaší objednávky pro platbu

  POKUD se rozhodnete, B nebo C , prosím, pošlete vaše dodací údaje(jméno ,adresa ,psč , tel. číslo), aby nás pak pošlu PI .(PI incllude náš Paypal a Unie Westem účet )

  3. O záruční A po-prodejní servis, Jsme se dát našim zákazníkům nejlepší po-prodejní servis , Takže budeme nabízíme jeden rok záruka pro většinu našich výrobků a profesionální technickou podporu .Pokud máte jakýkoliv dotaz pro váš test ,prosím, kontaktujte mě

  Skype:rainlin96

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty