PRÉMIOVÉ Telefonní Extender - 2 Kanály PCM Hlas Telefon přes Optické Vlákno 20Km 10/100Mbps Ethernet Singlemode vlákno single PRÉMIOVÉ Telefonní Extender - 2 Kanály PCM Hlas Telefon přes Optické Vlákno 20Km 10/100Mbps Ethernet Singlemode vlákno single PRÉMIOVÉ Telefonní Extender - 2 Kanály PCM Hlas Telefon přes Optické Vlákno 20Km 10/100Mbps Ethernet Singlemode vlákno single PRÉMIOVÉ Telefonní Extender - 2 Kanály PCM Hlas Telefon přes Optické Vlákno 20Km 10/100Mbps Ethernet Singlemode vlákno single PRÉMIOVÉ Telefonní Extender - 2 Kanály PCM Hlas Telefon přes Optické Vlákno 20Km 10/100Mbps Ethernet Singlemode vlákno single PRÉMIOVÉ Telefonní Extender - 2 Kanály PCM Hlas Telefon přes Optické Vlákno 20Km 10/100Mbps Ethernet Singlemode vlákno single

PRÉMIOVÉ Telefonní Extender - 2 Kanály PCM Hlas Telefon přes Optické Vlákno 20Km 10/100Mbps Ethernet Singlemode vlákno single

1 733.72 Kč 1 473.66 Kč
Skladem
s2645

Štítky: arduino časovač, catnip, mofe, arduino gyro, dc31, dfplayer mini, lpt, usb, MOC3041, cc2541, camlock.

  • VELIKOST: 95x78x26mm (LxWxH )
    Telefonní port: 2 RJ11
    Optické rozhraní: jeden FC, jeden SC volitelné
    Napájení: AC100~240V 5V2A ,(napájecí adaptér US/EU/UK/AU k dispozici)
    Značka: GuantaiTelcom
    Vysílač Vzdálenost: Singlemode 0~20 km, Multimode 0~300 m
    Ethernet port: 1x 10/100BASE-T, RJ45 konektor
    Číslo Modelu: HM-PCM2CH

    Nové Příjezdu , Velmi Vysoká Kvalita,Maximální Výkon

    2 Kanály PCM Hlas přes Telefon Optického Vlákna až do 20 km,

    s 10/100Mbps Ethernet

    Vlastnosti: Vysoce kvalitní PCM hlasové telefonní Modulární design, stabilní a spolehlivý výkon Podpora Protokol: IEEE 802.3, IEEE 802. 1Q (VLAN) Přenosové pásmo: 10-100Mbps (za síťový port) plný duplex, poloviční duplex plně adaptivní Přijmout tradiční PSTN normální hlas, každý hlas zabírá 64 KB kanál, podpora ID volajícího a fax.Kompaktní konstrukce, krásný vzhled a snadná instalace a provoz.Kompletní zobrazení stavu funkce pro snadnou údržbu a správu.Single-mode a multi-mode adaptivní, dělená SC/FC rozhraní(Volitelné) Pracovní vzdálenost : singlemode vlákno 0~20 km, a je kompatibilní s Multimode vlákno 0~300 m.

    Telefonní RJ11 port specifikace: Hlas kódování: PCM kódování, 64 kb / s na hlasové Přeslechu útlum: ≥65dB Vyvážené hluku: ≤63.7 dBmop průchozí útlum: -3 ± 0.75 dB Frekvenční charakteristika: 300 až 3400 Hz (o -0,6 až +3 dB) Relé port (FXO): připojeno k přepínači Dvou-drát AC vstupní impedance: 200+680//0.1 Ω (tři komponenty) Vyzváněcí napětí: 35 ~ 150V Vyzváněcí frekvence: 17~60 HZ útlum: 20 db User Interface (FXS): Připojení pro uživatele je telefon Dvou-drát AC vstupní impedance: 200+680//0.1 Ω (tři komponenty) Uživatelská linka smyčky odpor: méně než 1KΩ (včetně telefonu) Vyzváněcí napětí peak-to-peak hodnota: 110~150V Vyzváněcí frekvence: 22~28HZ Krmivo napětí: 28V Krmit proud: 20~50mA; Návrat ztráta: 20 db Bell tok: AC90 plus nebo minus 15V

    Ethernet RJ45 port specifikace: Rychlost: 10 M/100 M, plný duplex, poloviční duplex plně adaptivní Skutečná přenosová šířka pásma: 50 mb / s na port sítě Protokol: Podpora IEEE 802.3, IEEE 802.1 Q (VLAN) Fyzické rozhraní: RJ45, podpora AUTO-MDIX (cross line přímka adaptivní)

    Napájení: Vhodný pracovní napětí AC100~240V, dc 5v/2A.USA/EU/UK/AU napájecí adaptér je k dispozici.

    Použitelné prostředí:

    Hlavní komunikace subjektů, vlád, podniků a institucí.

    Balení obsahuje: 1x 2CH PCM telefonní Vysílač 1x 2CH PCM telefonní Sluchátko 2xpower napájení (default USA, EU/UK/AU je k dispozici) Ruční

    Doprava : Jsme Loď na celém Světě, položky budou odeslány do 1~2 pracovní den po vaší úplné platby !

    Platby : Alipay, Paypal.

    Návrat Politiky:

    1. Náhrady jsou nabízeny pouze za vadné výrobky uvedeny do 7 dnů po obdržení.

    2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše po#.

    3. Budeme nahradit položku, pokud je shledán vadným do 14 dnů.

    4. Kupující povinni platit za své vlastní poplatky za poštovné vrátit položku na nás.Poštovné a manipulační poplatky jsou nevratné v každém případě.

    5. Prosím, kontaktujte nás nejprve e-mailem před vrácením zboží, protože některé řešení nesmí požadovat vrácení vaší položky.Vrátil položky musí být v novém stavu s veškerým příslušenstvím.

    6. Všechny záruky se nevztahují na poškození v důsledku nesprávného použití nebo kompatibility.

    8. Snažíme se co nejlépe sloužit každého zákazníka nejlepší, co můžeme.

    Záruka a Záruka:

    1.Dva roky Záruka, Koupit s důvěrou!

    2.Najdete-li nějaké vady, pro položky v 3 měsíce, budeme vám posílat náhradu bez dodatečných nákladů, nebo se náhrady po obdržení vadné položky.

    4. Pokud položka je vadný po 3 měsíce, stále ještě můžeme akceptovat, že můžete poslat jej zpět k nám.Nový jeden bude zaslán na vás poté, co jsme obdrželi vadné položky, ale budete muset zaplatit navíc expediční poplatek.

    Jiné Politiky:

    1. Nejsme odpovědni za jakékoliv vlastní cla nebo dovozní daň.

    2. Po obdržení platby za zboží, budeme zanechat POZITIVNÍ zpětnou VAZBU.Pokud položky nejsou uspokojivé, když jsi obdržel, prosím, neváhejte nás kontaktovat.

    3. Všechny e-maily budou zodpovězeny do 1 pracovního dne.Pokud neobdržíte naši odpověď, budeme odpovídat na vás po obdržení vaší znovu poslal e-mail, jakmile je to možné.

    4. Vážné Kupující Pouze!Prosím, místo ucházet pouze tehdy, pokud souhlasíte se všemi podmínkami.

  • Recenze (0)

    Napsat recenzi

Související produkty