Kovové Středověké Ozbrojený Bojovník Socha Ručně Vyráběné Železné Umění Středověku Archer Sochu Šermíř Válka Charakter Decor Craft Ornament Kovové Středověké Ozbrojený Bojovník Socha Ručně Vyráběné Železné Umění Středověku Archer Sochu Šermíř Válka Charakter Decor Craft Ornament Kovové Středověké Ozbrojený Bojovník Socha Ručně Vyráběné Železné Umění Středověku Archer Sochu Šermíř Válka Charakter Decor Craft Ornament Kovové Středověké Ozbrojený Bojovník Socha Ručně Vyráběné Železné Umění Středověku Archer Sochu Šermíř Válka Charakter Decor Craft Ornament Kovové Středověké Ozbrojený Bojovník Socha Ručně Vyráběné Železné Umění Středověku Archer Sochu Šermíř Válka Charakter Decor Craft Ornament Kovové Středověké Ozbrojený Bojovník Socha Ručně Vyráběné Železné Umění Středověku Archer Sochu Šermíř Válka Charakter Decor Craft Ornament

Kovové Středověké Ozbrojený Bojovník Socha Ručně Vyráběné Železné Umění Středověku Archer Sochu Šermíř Válka Charakter Decor Craft Ornament

1 278.62 Kč 1 048.47 Kč
Skladem
s366

Štítky: rhino hračka, tričko vydra, muži turečtina, cuvo kovové dekorace, socha guan yu, sculptur, svatyně, battlestar galactica viper, kladivo thor, Socha.

 • Funkce: Dekorace, Dárkové, Umělecké Sbírky a Suvenýry atd.
  Název Položky: Antický Bojovník Socha Vojáka Socha Figurka Středověkého Rytíře
  řemeslo: Ručně Kované, Lakované a Starožitný Dokončení
  Barva: měď a stříbro
  materiál: Kovové
  VELIKOST: About 30cm*14cm*43cm
  Aplikace Poloze: Stolní
  Aplikace místo: Domov, Kancelář, Kavárna, Klub, Hotel, výlohy a Restaurace atd.
  Značka: ZHENGHAN
  Regionální Funkce: Evropa
  Původ: KN(Původu)
  Vlastní: ano
  Téma: TV & Film Znak

  1. Popis: Starožitné Kovové Středověké Ozbrojený Bojovník Socha Ručně vyráběné Železné Umění Středověku Archer Sochu Šermíř Válka Dekor Umění a Řemeslo Ornament pro Domov, Kancelář, Kavárna, Podkroví, obývací Pokoj a Přední Pokoj Dekor.

  2. Materiál: Železo.

  3. Barva: Stříbro a měď.

  4. Velikost(cm): Cca 43(Výška)*14( Šířka)*30( Délka).

  5. N. w.: Polystyren, PE-pěna, houba a lepenkové krabice.

  6. Řemeslné zpracování: Ručně kované, lakované a starožitný dokončení.

  7. Použití: Dekorace, umělecké sbírky, zhodnocení, narozeniny, dar, obchod, suvenýry a festival slaví atd.

  8. Místo Původu: Čína.

  Obrázky Ukazují:

  Varování: dejte to pryč od dětí jako okraje listů a meč je velmi ostrý!!

  Pro více soch a plastik, prosím !

  O balení:

  Obklopen polystyrenu a bublinkové sáčku uvnitř krabice, které je zabalené s lepicí páskou.

  O doprava:

  Pokud máte nějaké dotazy a/nebo požadavky na dopravu a/nebo přepravní šablony, prosím, laskavě kontaktujte nás bez váhání.

  O výměnu nebo vrácení zboží:

  Prosím, zkontrolujte položky, jakmile je to možné po obdržení balíčku.Pokud položka je rozbité, prosím, dejte nám vědět a pošlete fotku do 48 hodin( od vás podepsat na přijímač kopii express).Jsme nahradí to pro vás bez váhání.Pro více informací, prosím, poraďte se s námi.

  Jako pro vrácení zboží.Jak víme, tam je zobrazovací rozdíl v různých monitorů, takže barvu položky možná odchyluje trochu.A také, světlo se odchyluje, když se vezme fotografie, možná odchyluje barvu položky.Tedy, musíme odmítnout přijmout vaši vrátit zboží, pokud rerurning důvodem je dvou podmínek uvedených výše, nebo jeden z nich.

  P. S.: Návrat důvodu, že nemáme přijmout také zahrnuje, že položka je odlišný od očekávání, obraz ve vaší mysli předtím, než se zobrazí položka.

  Poznámky: Záležitosti, které nejsou uvedeny výše, musí být urovnány přátelskou cestou, prostřednictvím přátelských jednání!Bez ohledu na to, jaké otázky nebo problémy jste se setkal před prodej, v prodeji, nebo po prodeji, prosím, neváhejte nás kontaktovat.Princip našeho podnikání je představit vám příjemný zážitek z nakupování.

  Jak víme, že nic není dokonalé ve světě.Tento bojovník není dokonalá, tam jsou možná málo skvrny a skvrny, nerovnoměrné barvy šíří, ale to je jen kouzlo ruční řemesla a každý ruční řemeslo je ve světě unikátní.Ale jsem si jist, že to bude ideální pro vás ve vaší ocenit oči!

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty