300w 500w 600w 800W FS 1,05 m 2m Větrných Lopatek Turbíny Pro Vertikální Generátor Nylonové Lopatky 24V 220V DIY Čepele Homeuser Prodej 300w 500w 600w 800W FS 1,05 m 2m Větrných Lopatek Turbíny Pro Vertikální Generátor Nylonové Lopatky 24V 220V DIY Čepele Homeuser Prodej 300w 500w 600w 800W FS 1,05 m 2m Větrných Lopatek Turbíny Pro Vertikální Generátor Nylonové Lopatky 24V 220V DIY Čepele Homeuser Prodej 300w 500w 600w 800W FS 1,05 m 2m Větrných Lopatek Turbíny Pro Vertikální Generátor Nylonové Lopatky 24V 220V DIY Čepele Homeuser Prodej 300w 500w 600w 800W FS 1,05 m 2m Větrných Lopatek Turbíny Pro Vertikální Generátor Nylonové Lopatky 24V 220V DIY Čepele Homeuser Prodej 300w 500w 600w 800W FS 1,05 m 2m Větrných Lopatek Turbíny Pro Vertikální Generátor Nylonové Lopatky 24V 220V DIY Čepele Homeuser Prodej

300w 500w 600w 800W FS 1,05 m 2m Větrných Lopatek Turbíny Pro Vertikální Generátor Nylonové Lopatky 24V 220V DIY Čepele Homeuser Prodej

4 930.27 Kč 4 141.42 Kč
Skladem
s369

Štítky: generátor větrných turbin, 600w vítr generátor, benzínový generátor plynu, vítr, generátor 220 v, 500w vítr generátor, nylon větrné turbíny čepel, kontrolor větrné turbíny, malý motor generac generátor, generátor plynu 380v, 600w vawt turbíny.

 • Materiál Čepele: Skleněné Vlákno
  Výška čepele: 1,05 m/1,3 m/1.5 m/2m
  Typ: Větrné Elektrárny Generátor
  Certifikace: CE
  Původ: KN(Původu)
  Montážní Základna: S Montážní Základnou
  Hřídel Materiál: žehlička
  Číslo Modelu: Fs-1m
  Barvy lopatek: Bílá/Zelená

  300w 500w 600w 800W FS 1,05 m 2m Větrných Lopatek Turbíny Pro Vertikální Generátor Nylonové Lopatky 24V 220V DIY Čepele Homeuser Prodej

  BALENÍ SEZNAM:

  1 ks blade : Jen 1 ks blade

  PŘIPOMENUTÍ:

  1.Rozměry nože jsou všechny ručně měřené, tam bude mít nějaký discrepency, prosím, informujte se o skutečné obdržené zboží!Čepel délky, měření metoda je vzdálenost mezi dva nejvzdálenější body. 2.Cena, kterou jste zaplatili za položku vylučuje jakékoliv celní daň.Nebudeme ramenní nějaké povinnosti v zemi určení. 3.Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup. 4.Všechny informace(produkty, model no.,výsledek testu,specifikace,vlastnosti,obrázky,atd), které jsme poskytli, jsou jen pro referenci, Podrobnosti pls odkazuje na skutečné prodcut, návod, který jste obdrželi.Všechny údaje jsou naší interní laboratoři, výsledky testů, a to by mohlo mít trochu discrepency na různé okolí, pls odkazuje na přesný výsledek produktů po instalaci.

  Na grid systém diagram

  VÝHODY GRID-VÁZANÉ SYSTÉMY 1. UŠETŘIT VÍCE PENĚZ NET METERING Grid-připojení vám umožní ušetřit více peněz, s větrem generátor díky lepší účinnosti sazby, net metering, plus nižší náklady na zařízení a instalaci: ).Baterie, a další stand-alone zařízení, které jsou potřebné pro plně funkční off-grid větrné systém a přidat na náklady i údržbu.Grid-tied větrné systémy jsou proto obvykle levnější a jednodušší na instalaci. ).Vaše větrné turbíny generátoru se často generují více elektřiny, než co jste schopni náročné.S net metering, majitelé domů mohou dát této přebytečné elektřiny do veřejné rozvodné sítě, namísto jejich ukládání se s baterií. ).Net metering (nebo režimy výkupních cen v některých zemích) hrají důležitou roli v tom, jak větrné elektrárny je motivován.Bez toho,rezidenční větrné systémy by bylo mnohem méně proveditelné z finančního hlediska. ).Mnoho utility společností se zavázali k nákupu elektřiny od majitelů domů ve stejné výši, jako se prodávají sami. 2. VEŘEJNÉ ROZVODNÉ SÍTĚ JE VIRTUÁLNÍ BATERIE ).Elektřina musí být vynaloženy v reálném čase.Nicméně, to může být dočasně uloženy jako jiné formy energie (např. g.chemickou energii v bateriích).Skladování energie je obvykle dodáván s značné ztráty. ).Elektrické rozvodné sítě je v mnoha ohledech také baterie, bez potřeby údržby nebo výměny, a s mnohem lepší účinností sazby.Jinými slovy, více energie (a víc peněz) jde do odpadu s konvenční bateriové systémy. ).Podle dat EIA[1], národní, roční přenosu a distribuce elektřiny ztráty v průměru o 7% elektrické energie, která je přenášena ve Spojených Státech.Olovo-kyselinových baterií, které se běžně používají solární panely, jsou pouze 80-90% efektivní při skladování energie, a jejich výkon se zhoršuje s časem. ).Další výhody grid-tied patří přístup na záložní napájení z veřejné rozvodné sítě (v případě, že váš solární systém zastaví generování elektřiny pro toho či onoho důvodu).Zároveň pomáhají zmírnit utility společnosti peak load.Jako výsledek, efektivitu naší elektrické soustavy jako celku jde nahoru.

  Off grid systém diagram

  VÝHODY OFF-GRID SOLÁRNÍ SYSTÉMY 1. BEZ PŘÍSTUPU K VEŘEJNÉ ROZVODNÉ SÍTI Off-grid solární systémy mohou být levnější než prodloužení elektrického vedení v některých odlehlých oblastech.Zvážit off-gird, pokud jste více než 100 metrů od sítě.Náklady režijní přenosové linky se pohybují od $174,000 za kilometr (pro venkovské stavby) na $11,000,000 za kilometr (pro městské výstavby). 2. STÁT ENERGETICKY SOBĚSTAČNÝ Žít mimo mřížku a být soběstačný, cítí se dobře.Pro některé lidi, tento pocit je cennější než ukládání peněz.Energetická soběstačnost je také forma zabezpečení.Výpadky proudu na veřejné rozvodné sítě nemají vliv off-grid větrné systémy.Na druhou stranu, baterie může uložit pouze určité množství energie, a při zatažené obloze krát, připojení k síti je ve skutečnosti, kde je bezpečnost.Měli byste nainstalovat záložní generátor, musí být připraveni na tyto druhy situací.

  Vážení zákazníci:

  Vaše pozitivní komentáře, je hnací silou pro naše neustálé zlepšování.Jsme respekt a důvěru každého zákazníka, aby vám poskytnout kvalifikované produkty a služby.Pokud jste spokojeni s našimi produkty, prosím, dejte nám pět-star pozitivní zpětnou vazbu.Pokud máte nějaké dotazy/problémy, po obdržení produktu, prosím kontaktujte nás prostřednictvím Ali zprávu, jakmile je to možné, a budeme se snažit řešit to pro vás pozitivně najednou, dokud nebudete spokojeni.Zatímco odjezdem negativní zpětnou vazbu nevyřeší žádné problémy!Děkuji vám za vaši podporu!

  1. Výrobek záruční doba je do 1 roku od nákupu. (Škody způsobené demontáž, manuální poškození, atd. se nevztahuje záruka). 2. Pokud kupující zjistí, že tam je opravdu problém s výrobkem, ve lhůtě sedmi dnů po obdržení produktu, kupující mohl aplikovat na prodávajícího vrátit ke kontrole.Případě, že výrobek je skutečně vadný, budeme jej nahradit novou.Pokud není žádná vhodná náhrada A my vám vrátíme vám.Doprava, manipulace a pojištění poplatky jsou nevratné.Pokud je zjištěno, že není žádný problém s produktem, bude výrobek vrácen kupujícímu na náklady kupujícího. 3.Kontaktujte nás, prosím, požádat o navrácení oprávnění.Vaše jméno, číslo aukce, a důvod pro návrat by měly být zahrnuty v e-mailu. 4. Po obdržení zboží, pls odstranit pásku kolem krabici při vybalování, bez násilného poškození, aby se zabránilo případné škody na zboží.Doporučuje se, aby vnější obal po dobu nejméně 15 dnů po obdržení zboží.Při vrácení zboží, prosím, zajistit neporušenost původního obalu a zboží.Pokud tam je nějaký důvod, že má vliv na sekundární prodeje zboží, vrácení a výměna nemůže být přijata.Všechny náklady na přiznání a daň bude hrazena kupujícím. 5. Při obdržení zboží, pokud zjistíte, že vnější obal je poškozen, měli byste okamžitě kontaktovat místní kurýr, aby stížnosti a žaloby, a zároveň vzít fotografii nebo video jako důkaz, a informovat prodávajícího.Pokud se kupujícímu nepodaří postupujte podle výše uvedených operací , pak v případě, že je zboží poškozené nebo ztracené v důsledku kurýrní důvodů, kupující je povinen převzít odpovědnost.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty