Saramonic 2-Track XLR a 3,5 mm Mikrofon, Mixer + Kytara Audio Rozhraní pro USB Type-C Zařízení Samsung, Xiaomi, Huawei Saramonic 2-Track XLR a 3,5 mm Mikrofon, Mixer + Kytara Audio Rozhraní pro USB Type-C Zařízení Samsung, Xiaomi, Huawei Saramonic 2-Track XLR a 3,5 mm Mikrofon, Mixer + Kytara Audio Rozhraní pro USB Type-C Zařízení Samsung, Xiaomi, Huawei Saramonic 2-Track XLR a 3,5 mm Mikrofon, Mixer + Kytara Audio Rozhraní pro USB Type-C Zařízení Samsung, Xiaomi, Huawei Saramonic 2-Track XLR a 3,5 mm Mikrofon, Mixer + Kytara Audio Rozhraní pro USB Type-C Zařízení Samsung, Xiaomi, Huawei Saramonic 2-Track XLR a 3,5 mm Mikrofon, Mixer + Kytara Audio Rozhraní pro USB Type-C Zařízení Samsung, Xiaomi, Huawei

Saramonic 2-Track XLR a 3,5 mm Mikrofon, Mixer + Kytara Audio Rozhraní pro USB Type-C Zařízení Samsung, Xiaomi, Huawei

3 032.93 Kč
Skladem
s457

Štítky: debra případě audio, fifin k669, audio mixer professional, 20w bezdrátová nabíječka, audio rozhraní usb ausgang, ios usb audio rozhraní, audio rozhraní pro nahrávání, saramon, saramonic smartrig, taška saramonic.

 • Polární Vzory: Všesměrový
  Balíček: ano
  Převodník: Kondenzátorový Mikrofon
  Komunikace: bezdrátové
  Použití: Jevištní Výkon Bezdrátového Mikrofonu
  Značka: Saramonic
  Sada Typ: Jeden Mikrofon
  Styl: Ruční Mikrofon
  Číslo Modelu: SmartRig+ UC

  Jsme výrobce značky BOYA, Sevenoak, Micnova, Marrex a Saramonic, můžeme poskytnout bohaté produkty a jeden rok výroby záruka pro vás .Pls být jisti, koupit od nás.

  Saramonic SmartRig+ UC 2-Track XLR a 3,5 mm Mikrofon, Mixer + Kytara Audio Rozhraní pro USB Type-C Zařízení, Včetně Huawei, Xiaomi Samsung Galaxy LG HTC Google Pixel Google Nexus A Jiných USB Typ C Smartphony

  Na Saramonic SmartRig+ UC je přenosný mikrofon/kytaru rozhraní pro záznam profesionální kvalitní zvuk.

  Na SmartRig+ UC umožňuje nahrávání práce jednodušší připojení profesionální mikrofony a kytary (nebo jiné nástroje) do smartphonu nebo tabletu. 2 nezávislé kanály umožňují připojit a získat kontrolu na více mikrofony, nebo kytary zároveň.Rozhraní také nabízí 3 typy vstupních přizpůsobit jakékoliv nastavení: dva XLR mikrofonní vstupy , dva 1/4" (6,35 mm) kytara vstupy , a dva 1/8" (3,5 mm) jack vstupy pro připojení nástroje nebo mikrofonu.Vlastnosti Type-C USB Výstupní Konektor umožňuje připojit XLR mikrofon nebo 6.3 mm kytaru přímo do vašeho osvětlení připojené USB-C zařízení

  Poskytuje 48V phantom napájení pro mikrofony, a obsahuje 3,5 mm výstup na sluchátka pro real-time monitorování zvuku.Dva získat kontrolu kolečky, aby bylo snadné nastavit přesné úrovně.Přepínání mezi Mono a Stereo režimy výstupu podle potřeby.Napájen jednou 9V baterie.

  Funkce

  • 2 Nezávislé Kanály

  • Dva XLR Vstupy pro Mikrofon

  • Dva 3.5 mm (TRS) Mikrofon Vstupy

  • Dva 1/4" Kytara Vstupy

  • Získat Ovládací Knoflíky pro Každý Kanál

  • +48V Phantom Power Switch

  • Mono/Stereo Výstup, Spínač

  • USB Type-C Výstup Konektor

  • 3,5 mm Sluchátkový Výstup Jack pro Sledování

  Specifikace

  Frekvenční Odezva: 20 Hz až 20 Khz, +/- 0.5 dB

  Zkreslení: Menší než 0,01% @ 1 kHz, -30 dBu vstupní

  Poměr signálu k Šumu: 80 dB @ 1 kHz, -30 dBu vstupní

  Gain: +20 dB do Nekonečna

  Požadavky na napájení: Jedna 9V Alkalické nebo Lithiové

  Rozměry: 4,7 x 1,6 x 1,6" (12 x 4 x 4 cm)

  Hmotnost: 4,6 oz (130 g)

  Součástí balení

  1* Saramonic SmartRig+ UC Plošinu Jednotka

  1* Uživatelská Příručka

  1* Záruční Karta

  Manufaktura originální Balení

  O NÁS

  Doprava

  1. Jsme loď na celém Světě.Pro zemi, nemáme loď, prosím, kontaktujte nás.

  2. Všechny zásilky do USA bude zpracována EUB s sledovací číslo, další země budou odeslány doporučeně leteckou poštu s sledovací číslo.Některé položky budou dodávány prostřednictvím FedEx za jeho hmotnosti nebo objemu.

  3. Položky budou odeslány do 3 pracovních dnů (víkendy a svátky jsou výjimečné)

  4. Vlastní cla, dovozní daně a jiné dovoz manipulační poplatky jsou odpovědné kupujícímu.

  5. To obvykle trvá cca. 9-25 dnů (USA)

  Vrací/Náhrad

  1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 10 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat.Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU.Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY!

  2. Pokud se chystáte vrátit položku, PROSÍM, kontaktujte nás s vaší Svetomat.cz ID a prezentovat svůj specifický důvod pro návrat, než budete posílat zboží zpět.Nebo nebudeme zodpovědní za ztracené během zpáteční adresou.

  3. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu.

  3. Výměna nebo Náhrada bude provedena po obdržení zásilky v původním stavu a obalu.

  4. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z Svetomat.cz.NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

  Vezměte prosím na Vědomí : poplatky za Dopravu a manipulační poplatky jsou nevratné.A Kupující je odpovědný za přepravní náklady vzniklé na dopravu zboží zpět.

  Zpětná vazba

  Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Zpětná vazba je pro nás velmi důležité.Žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

  To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!

  O nás

  Vítejte v našem obchodě!Jsme COCOStudio, profesionální velkoobchodní společnost, s naší vlastní továrna se nachází v Shenzhen, Čína.Dodáváme produkty, které pokrývají DSLR a příslušenství, Blesk Difuzory, Natáčení Videa, Podpora Soupravy, SteadyCam Stabilizátor, Video Jezdců, Trať Panenky, fotoaparáty A Videokamery Mikrofony, Kamery, Příslušenství pro chytré telefony.Tyto produkty jsou vysoce kvalitní s rozumnou dostupnou cenu.Spokojenost zákazníka je pro nás vždy sleduje cíl.

  Kontaktujte Nás

  Pracovní doba: GMT 8: 9:00—7:00 p. m. (PDT: 6:00—4:00 hod.) od pondělí do pátku.Víkendy a Svátky jsou pryč.

  Užijte si nakupování na COCOSTUDIO Store!

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty