Automatické Zavlažovací Zařízení, pro Hrnkové Rostliny, Univerzální 15KS, Vhodné pro Vnitřní a Venkovní Zahradní Rostliny. Automatické Zavlažovací Zařízení, pro Hrnkové Rostliny, Univerzální 15KS, Vhodné pro Vnitřní a Venkovní Zahradní Rostliny. Automatické Zavlažovací Zařízení, pro Hrnkové Rostliny, Univerzální 15KS, Vhodné pro Vnitřní a Venkovní Zahradní Rostliny. Automatické Zavlažovací Zařízení, pro Hrnkové Rostliny, Univerzální 15KS, Vhodné pro Vnitřní a Venkovní Zahradní Rostliny. Automatické Zavlažovací Zařízení, pro Hrnkové Rostliny, Univerzální 15KS, Vhodné pro Vnitřní a Venkovní Zahradní Rostliny. Automatické Zavlažovací Zařízení, pro Hrnkové Rostliny, Univerzální 15KS, Vhodné pro Vnitřní a Venkovní Zahradní Rostliny.

Automatické Zavlažovací Zařízení, pro Hrnkové Rostliny, Univerzální 15KS, Vhodné pro Vnitřní a Venkovní Zahradní Rostliny.

284.98 Kč 182.47 Kč
Skladem
s462

Štítky: masky dětí f2, lego 32x32 dlaždice, lego 70223 cena, náhrdelník straší, lego 75094 světlo, lego 41093 cena, lego cena 60101, icatel mobil, irrigational bag.

 • Původ: KN(Původu)

  p { text-align: left; font-size: 18px; font-family: Times New Roman; line-height: 1.2; } div { text-align: left; font-size: 18px; font-family: Times New Roman; line-height: 1.2; } img { width: 800px; text-align: left; } ECO-PŘÍJEMNÝ MATERIÁL; automatické zařízení waterer vyrobeno z kvalitního ABS materiálu, s spolehlivé, dlouhé pracovní život.

  SPOLEHLIVÁ DODÁVKA SYSTÉMU; nový a vylepšený design, který zabraňuje zablokování z bahna a nečistot a poskytuje potřebné množství vody pro rostliny.

  UNIVERZÁLNÍ; dokonalým doplňkem pro udržení rostliny v květináčích, závěsné koše, patio rostliny hydratované a zdravé, zda vnitřní nebo venkovní.

  VYLEPŠENÝ DESIGN, modernizované vybudovat eliminuje problémy při vrtání otvorů do lahví a snadno se vejde většina nápojových lahví.

  IDEÁLNÍ ZAHRADNICKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ; dar ve výši 15 automatické zavlažování rostlin, zařízení zobrazuje zahradník přítel vám záleží, své naděje plyšové zdravé plodiny.

  Naše automatické zavlažování rostlin, zařízení jsou ideální pro ty, kteří často cestují, potřebují, aby se jít ven z města, nebo jsou prostě zapomnětlivý.Tato rostlina self-zalévání zařízení dělá vás a vaše zahrady život trochu jednodušší.Každý 9.6 unci a 1,7 x 6.2 rostlin waterer je navržen tak, aby se vešly většina nápojových lahví.

  Návod k použití:

  1. Zapojte regulační ventil

  2. Naplňte láhev s vodou

  3. Vložte dripper do lahvičky v ústech

  4. Rychlé vertikální stojka

  5. Vložit vázy nebo hrnkových rostlin

  6. Nastavte odkapávání rychlosti podle vašich potřeb.

  barva: šedá + růžová + zelená

  Materiál: plast

  velikost: 6x4.4cm

  Obsah Balení:

  15 x rostlina, automatické zavlažovací zařízení

  Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

  Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci.Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty