Zbrusu nový 10.1 palcový původní tablet dotykové obrazovky FX-C10.1-156 kapacitní displej vlastnoruční digitální indukční panel dotykový displej Zbrusu nový 10.1 palcový původní tablet dotykové obrazovky FX-C10.1-156 kapacitní displej vlastnoruční digitální indukční panel dotykový displej

Zbrusu nový 10.1 palcový původní tablet dotykové obrazovky FX-C10.1-156 kapacitní displej vlastnoruční digitální indukční panel dotykový displej

157.12 Kč 133.50 Kč
Skladem
s549

Štítky: umělé kožešiny viking, velký flitr polštář pytel, 9 měsíční holčičku top, 9 mini instant camera, ali pro vlasy extenion, korálky aqua skleněné krychli, asynchronní vibrátor, corolla ae101 aux fan, černé kalhoty bavlna xs.

 • Číslo Modelu: FX-C10.1-156
  Velikost Displeje: 10.1 Palcový
  Kompatibilní Značka: Univerzální
  Typ Produktu: Tablet Dotykový Panel
  Typ Obrazovky: Kapacitní Displej

  Jsme profesionální výrobce dotykový displej digitální zařízení, jsme také Alibaba velkoobchody.Nabízíme tisíce dotykové obrazovky digitálních zařízení.Čím více potřebujete, tím lepší cena bude.

  Popis produktu:

  * 100% test před odesláním, nejsme profesionální fotografové, takže fotky nejsou příliš vynikající, všechny obrázky zobrazeny na Internetu jsou převzaty s reálnými vzorky, takže prosím, ujistěte se, že vaše fotografie jsou stejné, jako naše!Prosím zkontrolujte tuto fotografii opatrně, aby se ujistěte se, že je to, co potřebujete.Pokud si nejste jisti, prosím, kontaktujte nás přímo a pošlete své fotografie, nebo ne.Řekněte nám o vašem zařízení.Nejsme zodpovědní za špatné nabídky. .Děkuji vám za pochopení!

  Děkuji

  * Prosím, zanechte vaše přesné celé jméno (zejména kupující z RU) & telefonní číslo.Když vyplníte své údaje, jako kupující tak, že kurýři doručit váš projekt včas a snadno.

  * Prosím, dávejte pozor na barvu, kterou potřebujete, než si koupíte.Pokud barva není označen, budeme posílat to v náhodném pořadí.Pokud nejste spokojeni po obdržení zboží, můžete se vrátit a výměnu zboží, ale kupující musí zaplatit zpáteční dopravu, prosím, přečtěte si popis produktu opatrně, díky!!!

  Upozornění:

  * instalační příručka není zahrnuta v ceně.Nejsme zodpovědní za jakékoli škody způsobené instalaci tohoto přílohu.Prosím, ujistěte se, že víte, jak nainstalovat před nabízení.Děkuji vám za pochopení!

  * Můžeme zaručit, že ten, obdržíte je kompatibilní s vaším tabletem,

  * Prosím, nekupujte, pokud nechcete přijmout A + kompatibilní dotykový displej digitální převodník s různými flexibilní kabel čísla, protože náš název / popis / foto stav není na trhu k dispozici, děkuji!

  1. Každá obrazovka je testován před odesláním a 100% práce; oprava / výměna staré, poškozené, popraskané, poškozené dotykové obrazovky.

  2. Po obdržení zboží, ne trhat otevřít film, ne držet lepidlo na zadní straně, první test zařízení, vyjměte starou obrazovku, vložit novou obrazovku, zkontrolujte, zda citlivost je normální.Prosím, ujistěte se, že vyzkoušet tento stroj jako první.Ujistěte se, že kvalita je v pořádku.Přeinstalovat.Snadno spálit základní deska a dotykový displej, nejsme zodpovědní. +

  3. Předtím, než se test připojení, napájení musí být odpojen, jinak je snadné se spálit základní deska a dotykový displej, ne-li pracovat, budeme nenese odpovědnost.

  Fyzické výkresu výrobku:

  Zpětná vazba:

  Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, prosím, vzít jednu minutu, aby nám (pět hvězdiček) zpětnou vazbu, budeme velmi vděční!

  Neutrální zpětná vazba nebude řešit žádné problémy, a to nebude dělat vám k ničemu, že?

  Takže, dejte nám šanci vyřešit problém dříve, než to uděláte.Děkuji moc!!!

  Jakmile je datum dodání je stanoveno, budeme určitě nechat s pozitivní zpětnou vazbu.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty