Ruční Gustav Klimt Judith olejomalba 30x16

Ruční Gustav Klimt Judith olejomalba 30x16

1 950.22 Kč 1 794.18 Kč
Skladem
s617

Štítky: gustav klimt, umění zdi, box polibek, ročník nástěnné plakát, gustav klimt plakát, klimt polibek, gejša zdi, gustav klimt matku a dítě, klimt, gustav klimt ženy.

 • Rám: No
  materiál: Tkaniny Tkaniny
  Číslo Modelu: AAA
  Předměty: Zvíře
  Technics: Ručně Malované
  Značka: EASTCODE
  Originální: ano
  Typ: Olejomalby
  Střední: Olej
  Podpora Základní: Plátno
  Tvar: Obdélník
  Režim rámečku: Bezrámové Zrcadla
  Formulář: Jeden
  Styl: Moderní

  Materiál Plátno Tisk s hodnocení Kvality AAAA+ Vysoce kvalitní.

  100%Ruční olejomalba Ruce Natažené a zarámovaný Neroztaženém (válcované za tepla v trubce) koupit: bez rámečku.(Pouze kreslení core) Služby Zákazníkům můžeme vlastní velikost pro vás, a můžeme udělat vlastní plátno tisků příliš, stačí nám poslat vysokým rozlišením obrazu.Velikost Size= 30X16 CM 1 palec=2.54 cm (žádné podložky, žádný rám) Okraj Vyhrazena mirror edge 3-5 cm doba Dodání

  1. China Post Air Mail: Obvykle 15 - 50 dní, ale Brizal možná potřebovat 2 až 3 měsíce.Pokud nemůžete čekat tak dlouhou dobu, prosím, ne koupit, nebo si vybrat jiné rychlé přepravní cesty.Díky!!!

  2. EMS: 7 až 15 dnů

  3. DHL: 7 až 10 dní

  Upozornění:

  Jsem podnikatelů v Pekingu v číně,Jak víte,kultury Čínské 5000 let historie obsahuje neocenitelné historii a kultuře všech umění,Tak řemeslné umění má dlouhou historii,Nyní řemeslo muži použití prastaré techniky pro vytvo krásné a divit se, řemeslo, umění, jako jade,šperky a stříbrné řezbářství a kamenné artefakty,Všechny z nich jsou symbolem rádi, ness a štěstí,takže jsou stojí za to sbírat!Nyní je čas ukázat vám vynikající a vynikající poklad!!!Z fotek můžete vidět, že je velmi dobře.S perfektní styl,pěkný design, skvělé řemeslné zpracování, to je opravdu vzácné umělecké dílo a stojí za to sbírat!!!Je v dobrém stavu.Podívejte se na fotografie, můžete vidět tvar je velmi dobře; Tak nádherné položky .

  Doručit objasnění

  Jasné platby, kdy kupující doručit zboží z My vám do 3 pracovních dnů.

  Poštovné:

  Budeme posílat zboží China Post Air nebo Hongkong Post o 15-25 dní, aby se dospělo,můžeme vám sledovací číslo pro poštu stavu .Samozřejmě, pokud si koupíte více,cena bude nižší.pokud máte další otázky nebo pož ement na dopravu,pls, neváhejte a kontaktujte náš tým zákaznických služeb.

  Nejsme zodpovědní za případné clo nebo daň ve vaší zemi.

  Poznámka:

  Velmi si vážíme všech našich klientů na Svetomat.cz a budeme se VŽDY ujistěte, že jste spokojeni s vaší transakce.Pyšním v tom, že můžeme našim klientům nabídnout velmi velmi dobrý produkt a nejlepší služby, které je daleko a nad většinou ostatních prodejců na internetu.Budeme ujistěte se, že vaše zkušenosti s námi je velmi příjemný jeden!

  Po servisu:

  Pokud nemůžete obdržet balíček do 30 dnů ,prosím, se mnou komunikovat.A pokud obdržíte položku ,před odjezdem mi zpětnou vazbu,budete mít jakékoliv otrávený věci,prosím, se mnou komunikovat, budu řešit to, aby jste spokojeni v čase.A Pokud nejste spokojeni s mými službami nebo mým položky ,Prosím, se mnou komunikovat v čase,budu řešit to, aby se vám spokojený.Dám vám rád,To je můj slib.

  Zakoupením této položky, kupující souhlasí s tím, aby VŠECHNY podmínky a podmínky.Pokud máte zájem, prosím, kontaktujte nás a budeme se snažit a vyřešit to pro vás rychle.

  O Zpětnou Vazbu:

  Vítáme příležitost k výměně zpětnou Vazbu s vámi jako jeden z našich mnoha kupujících.Pokud nejste spokojeni se svým nákupem z jakéhokoli důvodu, prosím, kontaktujte nás před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu.Chceme, abyste byli spokojeni s nákupem a bude pilně pracovat s vámi.

  Dodací údaje

  Pokud máte v úmyslu ucházet se o více než 1 položku, pak můžeme loď dohromady.Celková přepravní poplatek bude součet jednotlivých přepravní poplatky.Tam je žádné další slevy.?Pokud si nejste jisti, pak nás prosím kontaktujte, než jste nabídku.

  My jen loď na Ebay registrovanou adresu.Takže prosím o ujištění, vaše adresa Ebay je správné a platné.

  Prosím, přečtěte si pro svůj vlastní prospěch a pochopení na naše přepravní podmínky.

  Všechny položky budou odeslány po celém světě v rámci?3 obchodního dne prostřednictvím China Post ePacket / Poštovní Letecké Pošty.

  Budeme loď produkt U. S. A. prostřednictvím Čína Poštovní a USPS ePacket, které lze dohledat na webu?z USPS.

  Kupní ceny nezahrnují jakékoliv použitelné daně nebo daně, které by mohly být účtovány do cel .Kupující jsou odpovědné za tyto poplatky.

  Pokud jste neobdrželi svůj balíček, jak naše deklarovat v popisu, Prosím, kontaktujte mě před odjezdem zpětnou vazbu, můžeme vrácení peněz, nebo odeslat položku jako vaše volba.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty