Sada 3 Barevné 208cm Délka Latex Sílu Odporu Kapely Zařízení, Gym Powerlifting Vytáhnout Posílit Svaly Cvičení Lano Sada 3 Barevné 208cm Délka Latex Sílu Odporu Kapely Zařízení, Gym Powerlifting Vytáhnout Posílit Svaly Cvičení Lano Sada 3 Barevné 208cm Délka Latex Sílu Odporu Kapely Zařízení, Gym Powerlifting Vytáhnout Posílit Svaly Cvičení Lano Sada 3 Barevné 208cm Délka Latex Sílu Odporu Kapely Zařízení, Gym Powerlifting Vytáhnout Posílit Svaly Cvičení Lano Sada 3 Barevné 208cm Délka Latex Sílu Odporu Kapely Zařízení, Gym Powerlifting Vytáhnout Posílit Svaly Cvičení Lano Sada 3 Barevné 208cm Délka Latex Sílu Odporu Kapely Zařízení, Gym Powerlifting Vytáhnout Posílit Svaly Cvičení Lano

Sada 3 Barevné 208cm Délka Latex Sílu Odporu Kapely Zařízení, Gym Powerlifting Vytáhnout Posílit Svaly Cvičení Lano

749.62 Kč
Skladem
s719

Štítky: vhodné vybavit, obchod, tričko, dort, cvičení zvládnout, kapela tělocvičně, kapela odolat, bar trakce, míč massag, ab roller.

 • Číslo Modelu: NFR002 Odpor Kapely
  Aplikace : Závěsný Tréninkový Popruh
  Funkce: Komplexní Fitness Cvičení
  Aplikace: Vytáhnout Lano
  Tloušťka: 4,5 mm
  Šířka: 19mm, 32mm, 45mm
  Název Oddělení: Unisex
  Délka: Circumference 208cm
  Odpor: 30-50lb, 40-80 liber, 50-120 liber
  Barva: Černá,Fialová,Zelená
  Značka: JOINFIT

  Upozornění!!!!!

  1. Používáme China post air mail na dopravu zdarma, pls kontaktujte nás, pokud budete potřebovat dopravu o další express, jako je fedex,dhl,ups.....

  2. Pro hromadný nákup a velkoobchod, máme velmi velkou slevou.Pls kontaktujte naše servisní osoba pro podrobnosti

  Název produktu: Sada 3 Barev 208cm Délka Latex Sílu Odporu Kapely

  Zařízení, Gym Powerlifting Vytáhnout Posílit Svaly Cvičení Lano

  Popis:

  Síla kapely (nebo odporu kapely), přichází v mnoha různých stylů, ale má stejnou základní strukturu.To je dlouhá kapela (nebo trubka), která je schopna být natažené, což umožňuje odolávat proti kapela a vaše vlastní tělesné hmotnosti k provedení tónování cvičení.Jen jako gumička natáhne, síla kapely také úsek (s určitým úsilím), ale jsou robustní, což umožňuje efektivní odolnost trénink bez rizika kapela rozbití nebo prasknutí.Některé kapely mají rukojeti na koncích pro snadnější uchopení.

  Vlastnosti a Specifikace:

  Délka : obvod 208cm Šířka: 19 mm, 32 mm, 45m,

  Obsah Balíčku / Velikost:

  1* Síla Kapely Široký 19mm, Tloušťka:4,5 mm, 30-50lb

  1* Síla Kapely, Široký 32 mm, Tloušťka:4,5 mm, 40-80 liber

  1* Síla Kapely Široký 45 mm, Tloušťka:4,5 mm, 50-120 liber

  Obrázek Produktu:

  Doprava

  Všechny objednávky budou odeslány co nejdříve, obvykle do 2-5 dnů po zaplacení.

  1, Nomally Doprava Zdarma China post air mail trvá asi jeden měsíc, a někdy možná odloženo o Vlastní kontroly nebo špatné počasí.Takže pokud nemůžete čekat tak dlouho, pls laskavě vybrat způsob dopravy, který chcete.

  2, Vážení Brazílie Zákazníci, pls laskavě na vědomí: vzhledem k přísnější vlastní kontroly na vaší zemi, pls laskavě řekněte nám svůj CPF Ne.v platebních na vědomí.

  3, Drahá Rusko Zákazníci, pls laskavě na vědomí: vzhledem k přísnější Rusko pravidla, pls laskavě používat 3 slova plné jméno, nebo balík bude vrácen odesílateli.

  4,e-Paket do USA trvá 10-15 pracovních dní, někdy možná odloženo o Vlastní.

  5, Express, jako je DHL, FEDEX, UPS, TNT trvá asi 5-12 pracovních dnů, ale vzhledem k rozdílu celní odbavení čas v různých země, dodací lhůta nemůže být zaručena.

  6, EMS je velmi pomalý tohoto roku, někdy trvá jeden měsíc kvůli přísné vlastní inspekce.Tak pls laskavě vyhnout EMS, jestli je lepší přepravu.

  Všechny kupující, pls laskavě poznámka:

  Kupující je odpovědný za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země.Tyto dodatečné poplatky možná shromažďovány v době dodání.Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty